Quentin Tarantino se okreće vesternu

Još neki dan je to bila samo glasina (stara već godinu dana), ali sada je dobila svoju potvrdu: da, Quentin Tarantino se okreće vesternu! Strani portal Deadline ovoj potvrdi dodaje i činjenicu da Tarantino za ovaj film već ima gotov i scenarij. A čini se da bi se i sa samim radom na filmu moglo početi ove godine.
Prijašnja su nagađanja vezana uz ovaj vestern njegovu priču smještala u robovlasničku Ameriku, te se sada još više vjeruje kako će u njemu biti upravo riječi o tome. Ovom mišljenju svakako pridonose i neke Tarantinove izjave, kao ova otprije godinu dana: "Volio bih raditi vestern. Ali bih ga radije smjestio u robovlasničko vrijeme, nego u Teksas. Špageti-vestern čija se radnja odvija u tom vremenu."
A još godinu prije ovoga, Tarantino je izjavio kako bi volio napraviti biografski film o Johnu Brownu, čovjeku koji se borio za prekid robovanja. Treba li i u tome tražiti dijelove novoga filma ili ne, otkrit ćemo, nadamo se, uskoro.
Quentin Tarantino katarina starčević John Brown
Povratak na popis novosti u odabranoj kategoriji
Komentari (0)
Ukoliko nemate korisnički račun, možete se registrirati.
Top Kino
Top Dvd
Top BluRay
Pretraži projekcije
Trenutno u kinima
22.09.2022. u 14:16Počelo je snimanje novih nastavaka serije 'Južni vetar'!
19.04.2022. u 08:21Titlovi za minimalac
19.04.2022. u 08:20Neobična zanimanja kojima su se poznati glumci bavili prije nego su postali slavni
16.03.2022. u 09:12Kako dobiti posao u filmskoj industriji?
09.03.2022. u 09:1215 filmskih poslova u industriji zabave